#1 2010-01-01 20:40:26

Uzumaki Naruto

http://i45.tinypic.com/uyddj.jpg

Zarejestrowany: 2009-12-27
Posty: 86
Punktów :   
Umiejętność: Cursed Seal Sora
Kekkei Genkai: Eternal Mangekyou Sharingan

Uchiha Shisui

Pewnego pięknego wiosennego dnia, urodził się pewien młodzieniec. Nazywał się Uchiha Shisui. Był on najlepszym i najsilniejszym członkiem klanu uchiha. Jego rodzice zginęli w bitwie z wioską konoha. Wtedy Shisui postanowił wybić swój klan. Wybił wszystkich prócz jednej osoby, swojego młodszego braciszka. Shisui nie mógł zanić tylko swojego młodszego braciszka... Uchiha Itejiego. Po kilku latach gdy Shisui był już Sanninem, dowiedział się że jego młodszy brat zginął. Od tamtego czasu do czasu śmierci jego najlepszego przyjeciela Yuki Sory, dążył do zniszczenia świata ninja. Lecz tej nocy gdy zmarł Sora, Shisui dowiedział się strasznej prawdy, a dokładniej dowiedział się że jego rodziców zabił jego jeszcze młodszy brat franki124. Spotkał się z nim i wygrał po czym powiedział: "Jeśli chcesz mnie zniszczyć... nienawidz mnie, gradź mną... biegnij, biegnij i trzymaj się przy swoim żałosnym życiu... a gdy będziesz miał te same oczy co ja... przyjdź do mnie... i będziemy walczyć...". Po tym Shisui zdał na Sage i posiadł Eternal Mangekyou Sharingan.


Imię: Madara
Nazwisko: Uchiha
Klan: Uchiha
Ryou: 10.000y
Chakra: 50.000
Ranga: Sage/Otokage
Ranga Jutsu: E, D, C, B, A, S

Jutsu:

TaiJutsu: All

Własne Jutsu: Suna Senpuu(25.000)

Skopiowane Jutsu:

NinJutsu: All

GenJutsu: All

Klanowe Jutsu: All


Ekwipunek: 3x kunai, 3x shuriken
Kekkei Genkai: Eternal Mangekyou Sharingan




Statystyki:
Siła: 45
Szybkość: 70
Wytrzymałość: 50
Reakcja: 45

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.potter.pun.pl www.yutopia.pun.pl www.sigittariis.pun.pl www.darmowegry.pun.pl www.corleone-samp.pun.pl